Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł

ALFASEKT PLUS 50ml AsPlant koncentrat STOP OWADOM DOMOWYM zwalcza muchy komary pluskwy prusaki karaluchy mrówki faraona i inne owady w pomieszczeniach

Producent: ASPLANT - preparaty biobójcze owadobójcze, komary, kleszcze, muchy, Aspermet, Tick Out Set, Grassfil
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 21,99 zł 29,99 zł 21.99
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 29,99 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

ALFASEKT PLUS 50ml AsPlant koncentrat "STOP OWADOM DOMOWYM".

Do zwalczania owadów latających i biegających: muchy, komary, pluskwy, prusaki, karaluchy, mrówki faraona i inne owady do zwalczania wewnątrz pomieszczeń.

Bardzo wydajny 50ml do 100m2 koncentrat na 100mkw.

 

Preparat z serii 'STOP OWADOM DOMOWYM' - 'ALFASEKT+ PLUS' to bardzo skuteczny profesjonalny oprysk kiler dostępny na rynku przeciw owadom biegającym i latającym w higienie sanitarnej, m.in.: muchom, komarom, prusakom, pluskwom, karaluchom, mrówkom faraona, rybikom cukrowym.

Preparat 'ALFASEKT+ PLUS' z serii 'STOP OWADOM DOMOWYM' - w formie bardzo stężonego koncentratu do rozrabiania z wodą, przeznaczony do oprysku za pomocą typowych opryskiwaczy ręcznych pompowanych lub spalinowych oraz zamgławiaczy termicznych, stosowany WEWNĄTRZ BUDYNKóW.

Preparat Alfasekt Plus polecany do stosowania w budynkach takich jak: mieszkania, domy, biura, szpitale (z wyjątkiem sak chorych), szkoły, przedszkola ale również obora, stajnia, chlewnia, mleczarnia, dojarnia, budynek gospodarczy, inny budynek rolniczy, budynek mieszkalny, budynek użyteczności publicznej, przy ścisłym stosowaniu środków ostrożności i zachowaniu zdrowego rozsądku BHP.

Preparat Alfasekt Plus firmy AsPlant jest skuteczny i długotrwały w działaniu, bezwonny, nie zostawia śladów na opryskanych powierzchniach. Preparat wykazuje się niską toksycznością. 

Preparat Alfasekt Plus wykazuje również bardzo wysoką skuteczność w ochronie żywności, przeciw: wołkom zbożowym, mklikom mącznym, molom ziarniakom, ruchomych formom roztoczy itp. - skuteczny także w zwalczaniu krocionogów.

Insektycyd Alfasekt+ wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe - preparat wnika w organizmu owadów poprzez kontakt z powierzchnią ciała owada, oraz zwalcza owady drogą pokarmową np. przez zjedzenie czegoś co zostało opryskane preparatem. Preparat działa nawet przez okres kilku tygodni, w zależności od jakości wykonanego zabiegu, rodzaju opryskiwanej struktury i powierzchni, wilgoci, temperatury itp. 

 

Zalecane stężenie Alfasekt Plus - AsPlant: 1 %

1% (czyli 10ml preparatu na 1L wody lub np. 1 litr środka w 100 l wody).

Roztwór roboczy opakowania 100ml wystarcza do oprysku ok. 200 m2 powierzchni opryskiwanych pomieszczeń.

 

Skład Alfasekt Plus - AsPlant:

W 1 litrze środka zawarte jest 50 g alfa-cypermetryny oraz 50 g butotlenku piperonylu, który wzmacnia skuteczność preparatu działając synergizująco na alfacypermetrynę + 1 g tertrametrymy

Pozwolenie Ministra Zdrowia numer: 9376/23.

PROFESJONALNY preparat biobójczy / insektycyd, produkowany przez polską firmę ASPLANT - SKOTNICCY - lidera w produkcji preparatów przeznaczonych do zwalczania szkodników w domu, ogrodzie, firmie, gospodarstwie itp.

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z pełną treścią etykiety produktu. 

 

Preparat Alfasekt Plus poleca mgr inż. ogrodnik Paweł Białas - Sklep Ogrodniczy KWIATEO 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium