Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł

OneShot NA KOMARY i inne latające owady 1L na 70L oprysku 1hektar One Shot preparat przeciw komarom oprysk koncentrat skuteczny zabija działa długo

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Preparat z serii OneShot NA KOMARY i inne latające - 1Litr w 100L wody koncentrat do 1ha - oprysk na komary komary tygrysie meszki

 

1 Litr do 10.000m2 koncentrat do 1 hektara

 

OneShot na KOMARY i inne latające - najmocniejszy profesjonalny oprysk kiler dostępny na rynku przeciw kleszczom, muchom, muchom końskim, gzom, meszkom, komarom, pająkom, pluskwom w formie bardzo stężonego koncentratu do rozrabiania z wodą, przeznaczony do oprysku za pomocą typowych opryskiwaczy ręcznych pompowanych lub spalinowych oraz zamgławiaczy termicznych, stosowany na ZEWNĄTRZ i WEWNĄTRZ BUDYNKóW. Preparat polecany do stosowania na zewnątrz budynków i w budynkach takich jak: budynek mieszkalny, dom, budynek użyteczności publicznej, obora, stajnia, chlewnia, mleczarnia, dojarnia, budynek gospodarczy, inny budynek rolniczy.

 

ZABIJA NATYCHMIAST I DZIAŁA DALEJ DO 12 TYGODNI !!!

 

OneShot na KOMARY i inne latające - bardzo skuteczny preparat biobójczy do zwalczania uciążliwych owadów, jak: kleszcze, muchy, muchy końskie, gzy, meszki, muszki, komary.

 

OneShot na KOMARY i inne latające - zalecane stężenie: 1,4% (1Litr środka rozrobić w 70 l wody).

Preparat polecany do stosowania na zewnątrz pomieśczeń, oraz wewnątrz pomieszczeń, jak: budynki mieszkalne, budynki użyteczności publicznej, obory, stajnie, chlewnie, mleczarnie, dojarnie, budynki gospodarcze, inne budynki rolnicze.

 

Środek biobójczy przeznaczony do natychmiastowej likwidacji owadów i insektów w momencie oprysku oraz działający dalej.

 

OneShot na KOMARY i inne latające dawkowanie:

Preparat stosuje się w stężeniu 1,4% w ilości 50 ml/m2. Stosować opryskiwanie opryskiwaczem ręcznym lub używać opryskiwaczy ciśnieniowych, przy większych powierzchniach.

Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć wszystkie niezabezpieczone szczelnym opakowaniem artykuły spożywcze i pasze, a także zwierzęta hodowlane i domowe oraz zabawki, nieopakowane naczynia i inne przedmioty użytkowe.

Okres wyłączenia obiektu z użytkowania: 12 godzin.

 

Skład: substancje czynne:

Eter 3-fenoksybenzylo-2-(4-etoksyfenylo) -2-metylopropylowy (etofenproks)10g/100g;

Eter 2-(2-butoksyetoksy)etylo-6-propylpi- peronylowy (butotlenek piperonylu/PBO) 20g/100g

Pozwolenie Ministra Zdrowia numer: 6660/16 DIPTRON

PROFESJONALNY preparat biobójczy, produkowany przez QUÍMICA DE MUNGUÍA S.A. Hiszpania - lidera w produkcji preparatów przeznaczonych do zwalczania szkodników w domu, ogrodzie, firmie, gospodarstwie itp.

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.

- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku: 1 godzina

- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 12 godzin.

- czas uzyskania właściwości owadobójczych 4 godziny.

- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.

- działanie środka utrzymuje się przez okres 12 tygodni od zastosowania.

 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.

OneShot na KOMARY i inne latające - DIPTRON poleca mgr inż. ogrodnik Paweł Białas - Sklep Ogrodniczy KWIATEO PL

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium