Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł

OGRÓD 2001 JESIEŃ UNIWERSALNY 10kg ogrodowy zimowy

Producent: OGRÓD 2001
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 69,90 zł 69.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nawóz UNIWERSALNY JESIENNY 10kg OGRóD2001

Nawóz jesienny - zabezpiecza rośliny zimą przed mrozem.

10kg - na ok. 400m2 ogrodu

Nawóz uniwersalny jesienny zawiera zwiększoną ilość fosforu (P) i potasu (K), jednocześnie nie zawiera azotu (N). Tak opracowany skład nawozu jesiennego zapewnia prawidłowy wzrost i rozwój roślin nie tylko jesienią, ale również wiosną i latem, jednocześnie wpływa bardzo pozytywnie na poprawę jakości gleby. Nawóz jesienny wzmacnia rośliny, a tym samym zabezpiecza rośliny przed przemarznięciem w ciężką bezśnieżną zimę.

Nawóz uniwersalny jesienny polecany jest przez ogrodników zakładających tereny zieleni również jako nawóz do zastosowania przed sadzeniem roślin, przed założeniem ogrodu - bez względu na termin jego zastosowania.

Jesienny nawóz uniwersalny firmy Nawomix to wysokogatunkowy nawóz dostosowany do polskich warunków klimatycznych i glebowych.

Nawozy jesienne stanowią bardzo ważny element w dokarmianiu roślin w ogrodzie, na rabacie, w parku.

Nawóz uniwersalny jesienny - skład (P,K):

fosfor (P) -

potas (K) -

oraz wapń (Ca) i magnez (Mg)

Nawóz uniwersalny jesienny - termin nawożenia:

IX, X, XI - zalecany

Przez pozostałe miesiące w roku stosowanie nawozu uniwersalnego jesiennego jest również możliwe, jeżeli analiza podłoża wykaże, nadmiar azotu (N) przy jednoczesnym niedoborze fosforu (P) i potasu (K).

Nawóz uniwersalny jesienny polecany jest przez ogrodników zakładających ogrody i trawniki również jako nawóz przedsiewny, przed założeniem ogrodu, przed sadzeniem roślin - bez względu od pory roku w jakiej sadzimy rośliny.

Nawóz uniwersalny jesienny - dawkowanie:

Granulki nawozowe należy równomiernie rozsypać na powierzchni rabaty roślinnej w ilości 1kg na ok.40m2. Nawóz należy rosziewać w taki sposób, aby granulki nawozu trafiały na powierzchnię ziemi, pod rośliny, w strefie korzeniowej roślin.

Nawóz polecany przez mgr inż. ogrodnik Paweł Białas - ogrodnik Kwiateo.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium