Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł

KUNAGONE na KRETY 10-PAK ODSTRASZACZ KRETÓW naturalny silny zawiera sierść psów wybranych ras ekologiczny kopce kreta kanały zapobiega powstawaniu kop

Producent: Made in Poland
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 69,99 zł 69.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

KUNAGONE® na KRETY 10-PAK ODSTRASZACZ KRETóW

- naturalny silny odstraszacz kretów zawiera sierść psów wybranych ras

- ekologiczny skuteczny naturalny - zapobiega kopcom i kanałom kreta

KUNAGONE® na KRETY 10-PAK ODSTRASZACZ KRETóW - Kunagone® to opatentowany polski produkt, który pozwala skutecznie odstraszyć krety. Dzięki naturalnym składnikom i sposobowi działania jest prostym i humanitarnym sposobem na pozbycie się kretów z ogrodów, terenów zielonych czy boisk.

Kunagone® na krety sprawdzi się i w ogrodzie, i w pracy związanej z utrzymaniem zieleni.

SKŁAD KUNAGONE® – ODSTRASZACZ NA KRETY:

  • mieszanka włosia kilku psów różnej rasy poddana obróbce termicznej,
  • kompozycja zapachowa, odstraszająca szkodniki,
  • wosk, przedłużający działanie produktu.

Użyte włosie psów pozyskiwane jest z wybranych salonów groomerskich.

W opakowaniu znajduje się 10 sztuk woreczków z naturalnym odstraszaczem.

Kunagone® na krety 10-pak - 10 porcji na 10 kopcy !

Kunagone to produkt, który wykorzystuje zapach naturalnego wroga (psa) do odstraszania zwierząt. Krety nie mogą długo przebywać w miejscu, w którym wyczuwają obecność psów, więc zastosowanie Kunagone w kretowiskach jest skutecznym sposobem na pozbycie się niepożądanych gości z ogrodu. Równocześnie Kunagone jest całkowicie bezpieczny dla zieleni i nie powoduje uszczerbku na zdrowiu żadnych zwierząt.

Skład KUNAGONE®: mieszanka włosia* kilku psów różnej rasy, poddana obróbce termicznej, z dodatkiem kompozycji zapachowych oraz wosku roślinnego przedłużającego działanie produktu.

*selekcjonowane z wybranych salonów groomerskich.

Instrukcja: Produkt należy wypakować z folii, rozpakowany woreczek umieścić w kanale kretowiny. Następnie zasypać i wyrównać ziemię. Woreczki umieścić w każdej kretowinie. W razie pojawienia się nowego kopca, użyć kolejnego woreczka. Kret nie jest w stanie długotrwale przebywać w pobliżu produktu, co pozwala na humanitarne pozbycie się zwierzęcia.

JAK UŻYWAĆ NATURALNY ODSTRASZACZ NA KRETY?

Kunagone należy wyjąć z folii, a następnie włożyć woreczki do kanałów kretowiny i zasypać. W sytuacji, gdyby pojawiły się nowe kopce, zastosować ponownie Kunagone na krety według powyższej instrukcji.

DLACZEGO KRETY POWODUJĄ SZKODY?

Te niewątpliwie sympatyczne zwierzęta, powodują duże szkody w ogrodach, parkach i na innych terenach rekreacyjnych. Wszystko przez kretowiska, czyli kopce, które są wyjściami z podziemnych korytarzy. Dlatego też uważane są za szkodniki. Każdy, kto choć raz zajmował się pielęgnacją zieleni, potwierdzi, że potrafią być one prawdziwą zmorą. W związku z tym właściciele domów, ciągle szukają skutecznych sposobów na pozbycie się kretów.

JAK POZBYĆ SIĘ KRETA?

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się kretowisk. Część z nich jest jednak niehumanitarna lub może być szkodliwa dla zieleni. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie naturalnego odstraszacza Kunagone, który pozwala pozbyć się niechcianych gości i zapobiec powrotom kretów. W sposób bezpieczny i nieszkodliwy dla zwierząt oraz roślin.

Kunagone na kreta to produkt ułatwiający pozbycie się kretów, występujących w ogrodach, na terenach rekreacyjnych, boiskach sportowych itp.
Dzięki mieszance selekcjonowanej sierści psów (poddanej obróbce termicznej) oraz dodawanej kompozycji zapachowej skutecznie oddziałuje na zmysł powonienia niechcianych zwierząt, tworząc barierę ochronną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium