Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Kreto Terror 500ml Kreto Strach ODSTRASZACZ KRETÓW Na Krety

Producent: Festires
Dostępność: produkt wycofany z oferty, zapytaj o zamiennik
Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Odstraszacz płynny na KRETY i NORNICE - KRETOTERROR 500ml

ODSTRASZACZ KRETóW
Kreto Terror - Kreto Strach 0,5Litra

Natychmiastowe działanie preparatu tuż po zastosowaniu powoduje wydzielanie się wyjątkowo silnego zapachu, który skutecznie i długotrwale eliminuje krety. Ciecz szybko wsiąka w ziemię. Zawarte w nim substancje pozwalają na efektywne i sprawdzone działanie. Łatwy w użyciu i wyjątkowo wydajny.

Kreto-Terror może być stosowany w ogrodach, na trawnikach i zieleńcach, na lotniskach, hydrotechnicznych konstrukcjach ziemnych, obiektach sportowych, stadionach i wałach przeciwpowodziowych.

SPOSóB UŻYCIA KRETO-TERROR-u:

Przeciwko KRETOM - Należy odgarnąć ziemię z kopca, aby dostać się do korytarza. Do otworu wejściowego korytarza podziemnego wlac ok. 50ml KRETOTERROR-u i przysupać lekko ziemią, aby ograniczyć parowanie preparatu. Czynność należy powtórzyć w każdym kopcu.

Przeciwko NORNICOM - Należy odgarnąć ziemię z końca nory, aby dostać się do korytarza. Do otworu wejściowego korytarza podziemnego wlać ok. 50ml KRETOTERROR-u i przysupać lekko ziemią, aby ograniczyć parowanie preparatu. Czynność należy powtórzyć w każdej norze.

ZAPOBIEGANIE - Należy wykopać w ziemii rowek kilkanaście centymetrów głęboki. Wzdłóż niego rozlać KRETOTERROR, przysypać ziemią i lekko udeptać.

Keto Terror gwarantuje skuteczność w walce z kretami.

Zawiera: pentanol (jako mieszanina izmoerów), izobutanol.

Środki ostrożności: Produkt łatwopalny. Działa szkodliwie przez drogi oddechowe. Działa drażniąco na drogi oddechowe i skórę. Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Pary mogą wywołać uczucie senności i zawroty głowy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Zanieczyszczone oczy przemyć od razu dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nosić odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium