Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł

HARD GARDEN KRETOSTOP granulat na KRETY 500ml silna skuteczna bariera zapachowa 40m2 olej czosnkowy silny odstraszacz

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

HARD GARDEN - KRETOSTOP GRANULAT na KRETY - 500ml do ok. 40m2 powierzchni - silna skuteczna bariera czosnkowa zapachowa odstrasza

HARD GARDEN - KRETOSTOP GRANULAT na KRETY - mocny preparat przeznaczony do odstraszania kretów na terenach zamkniętych, działkach rekreacyjnych, ogrodach, placach zabaw, alejkach, ścieżkach, drogach.

HARD GARDEN - KRETOSTOP GRANULAT na KRETY - chroni przed szkodami powodowanymi przez krety, pozwala uniknąć niebezpiecznych dla komunikacji kopców, służy ochronie konstrukcji budowli przed szkodami powodowanymi przez krety.

HARD GARDEN - KRETOSTOP GRANULAT na KRETY - nie jest środkiem ochrony roślin i nie jest preparatem biobójczym.

HARD GARDEN - KRETOSTOP GRANULAT na KRETY - preparat tworzy w miejscach zastosowania barierę czosnkową przed kretem penetrującym teren w poszukiwaniu żywności.

HARD GARDEN - KRETOSTOP GRANULAT na KRETY - mieszanka gliny z olejem czosnkowym w połączeniu z wilgocią tworzy glinianą kulkę o woni absolutnie nie tolerowanej przez krety !!!

HARD GARDEN - KRETOSTOP GRANULAT na KRETY - sposób użycia:

Odkryć kopiec w taki sposób, aby odsłonić aktywny korytarz położony tuż pod powierzchnią ziemi. Wsypać ok. 50ml (2 miarki) preparatu na każde 4-5mkw powierzchni, najlepiej w każdy korytarz. Następnie ostrożnie zasłonić kopiec w taki sposób, aby nie zanieczyścić granulatu. Zaleca się stosowanie preparatu w jak największej ilości kopcy na danym terenie. Jeśli po paru dniach zaobserwujemy powstawanie nowych kopcy, należy ponowić próbę, a nieczynne kopce zasypać.

HARD GARDEN - KRETOSTOP GRANULAT na KRETY - skład: zawiera olej czosnkowy + substancje pomocnicze.

 

Preparaty HARD GARDEN poleca mgr inż. ogrodnik Paweł Białas - Sklep Ogrodniczy KWIATEO PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium