Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł
20240318_175931__1_-removebg-preview.png
  • promocja
  • nowość

EX-KRET kostki na KRETY i NORNICE 12szt. do 12 kopcy / kanałów ALVANAEKO przeciw KRETOM i NORNICOM skuteczny BEZPIECZNY naturalny silny odstraszacz zapachowy geraniol Alvana Agro

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,90 zł 35,99 zł 34.90
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 35,99 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

EX-KRET - kostki na KRETY i NORNICE - 12sztuk - ALVANA AGRO (ALVANAEKO)

EX KRET (poprzednia nazwa: EKO-KRET / EXTRA-KRET) - firmy Alvanaeko (AlvanaAgro) - to preparat w kostkach działający silnie odstraszająco na KRETY i NORNICE, jednocześnie bezpieczny dla roślin.

EX-KRET - Alvanaeko (AlvanaAgro) - PRZEZNACZENIE:

EX-KRET jest środkiem do odstraszania kretów i nornic. Stosować go można na trawnikach, terenach zieleni, ogródkach działkowych, lotniskach, obiektach sportowych, terenach zielonych, zieleńcach, wałach, nasypach, działkach, ogródkach oraz terenach uprawnych, wszędzie tam, gdzie pojawiają się szkodniki w postaci kretów i nornic.

EX-KRET kostki ALVANAEKO (Alvana Agro) - SPOSóB UŻYCIA:

Odgarnąć ziemię z kopca, znaleźć kanały w kopcu, do każdego otworu wejściowego korytarza podziemnego, przy użyciu rękawic zaaplikować jedną kostkę produktu, wsuwając ją w kanał 10-15cm, następnie przysypać kopiec lekko ziemią, w taki sposób aby nie zatkać kanałów ziemią, aby zapach z kostek mógł rozchodzić się po kanałach.

Te same czynności wykonać przy każdym kopcu. Uwalnianie preparatu następuje na skutek wilgoci, czyli jeśli gleba w kopcu jest bardzo sucha, należy wówczas wcześniej zwilżyć kanał / kopiec wodą.

W razie potrzeby czynności te powtórzyć po 7 dniach.

Uwaga: Środek szkodliwy, działa drażniąco na oczy i skórę, działa szkodliwie w następstwie wdychania. Może powodować reakcje alergiczne.

Środki ostrożności: Podczas kontaktu z preparatem należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny związanych ze stosowaniem środków chemicznych. Po użyciu dokładnie umyć i wysuszyć dłonie. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła i ognia. Nie palić, unikać wdychania oparów. Podczas użycia stosować rękawice ochronne (odzież ochronną) oraz chronić twarz i oczy.

Pierwsza pomoc: W razie zawrotów głowy lub nudności wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć i lekarzem. W razie podrażnienia skóry umyć podrażnione miejsca wodą z mydłem i spłukać wodą. Przy wystąpieniu reakcji alergicznych skóry zgłosić się do lekarza. W razie podrażnienia oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut, wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i nadal płukać wodą. Po spożyciu wypłukać usta wodą, natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać wyłącznie w oryginalnych, właściwie oznakowanych opakowaniach, w suchych, chłodnych i odpowiednio wentylowanych pomieszczeniach. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, ognia, żywności, napojów, pasz i zwierząt domowych.

Postępowanie z odpadami: Nie usuwać do kanalizacji, nie dopuszczać do zanieczyszczeń wód powierzchniowych, gruntowych i gleby. Opakowania należy usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady, zgodnie z krajowymi przepisami.

Opakowanie podlega selektywnej zbiórce odpadów.

 

UWAGA! Po otwarciu przechowywać w opakowaniu szczelnie zamkniętym.

Zawartość opakowania: 12 szt.

Producent: ALVANAEKO / ALVANA AGRO

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium