Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł

CYAN-OXIDE do ZWALCZANIA SINIC w wodzie 10kg na 400m3 OCZKO WODNE, staw rybny kąpielowy CyanOxide CyanoOxide HydroIdea Hydro Idea

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 631,99 zł 631.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

CYAN OXIDE do zwalczania SINIC i rozkładu toksyn sinicowych w wodzie 10kg na 400m3 objętości wody

Cyano Oxide zwalcza sinice i rozkłada toksyny sinicowe z wody oczko wodne / staw kąpielowy / staw rybny 100% EKOLOGICZNY

Opakowanie 10kg na 400.000L wody - zbiorniki wodne z roślinami i rybami lub bez

OCZKO WODNE / STAW KĄPIELOWY / staw z rybami i roślinami - HydroIdea Hydro

 

CYAN OXIDE (CyanOxide) - to rewolucyjny preparat do zapobiegania i kontroli rozwoju zakwitu sinic w zbiornikach wodnych wszelkiego rodzaju.

CYANO-OXIDE (Cyano-Oxide) - selektywnie zwalcza sinice i rozkłada toksyny sinicowe w wodzie w okresie kilku dni od zastosowania. Działa selektywnie na sinice nie likwidując przy okazji roślin wodnych i zooplanktonu.

CYANOXIDE (CyanoOxide) - wykorzystuje nadwrażliwość sinic na tlen atomowy i jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników wód i innych organizmów wodnych.

CYANOXIDE (czyt. CjanoOksid) - poprawia walory rekreacyjne, użytkowe i gospodarcze zbiorników wodnych zwiększając w nich natlenienie i intensyfikując naturalne procesy samooczyszczania się wód.

CYANOXIDE (CjanoOxid) - w 100% skuteczny i bezpieczny. Działa selektywnie na sinice nie likwidując przy okazji roślin wodnych i zooplanktonu.

CYANO-OXID (Cjano-Oxid) - zmniejsza zawartość azotu amonowego i związków fosforu organicznego.

CYANOXIDE (Cjano-Oxide) - zmniejsza ilość chlorofilu i zwiększa przejrzystość wody. Działa bardzo szybko, a efekt widoczny jest już po 2-3 dniach od zastosowania.

CYANOXIDE - dzięki składnikowi buforującemu wodę nie zwiększa w znaczący sposób jej odczynu pH.

CYANOOXIDE - natlenia wodę, osady denne i rozwiązuje problem tzw. „przyduchy” groźnej dla ryb.

CYANO-OXIDE - preparat zwalczający sinice w zbiorniku wodnym - DAWKOWANIE / dozowanie:

Łatwy w stosowaniu. Łatwy w użyciu – dozowanie dostosowane jest do każdego rodzaju zbiornika wodnego.

CyanOxide podajemy w stężeniu 25 gramów na 1 m3 wody w zbiorniku wodnym.

Torebki z preparatem należy równomiernie rozrzucić po powierzchni zbiornika.

Po 2 dobach można powtórzyć zabieg stosując połowę dawki użytej podczas pierwszej aplikacji.

Nie należy przekraczać zalecanych dawek. Opakowanie 10 kg starcza na 400 m3 wody.

Stosuj preparat zgodnie z etykietą produktu.

 

W jaki sposób aplikować CyanoOxide?

Preparat należy równomiernie rozrzucić po powierzchni zbiornika i po 2 dobach powtórzyć zabieg stosując połowę dawki użytej podczas pierwszego zabiegu.

Ile będę potrzebować preparatu CyanOxide do uzyskania zadowalającego efektu?

Aby skutecznie i szybko przeciwdziałać zakwitom sinic oraz wytwarzaniu cyjanotoksyn należy dodać cyanostopper w stężeniu 25 gramów na 1 m3 wody w zbiorniku wodnym.

Preparat należy równomiernie rozrzucić po powierzchni zbiornika i po 2 dobach powtórzyć zabieg stosując połowę dawki użytej podczas pierwszego zabiegu.

Nie należy przekraczać zalecanych dawek.

Jakie korzyści wynikają ze stosowania preparatu CyanoOxide?

Środowiska opanowane przez toksyczne sinice stanowią duże zagrożenie sanitarne i toksykologiczne zarówno dla użytkowników wód, jak i dla wszystkich organizmów wodnych.

Zakwity sinic są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia ludzi. Sinice produkują toksyny podrażniające skórę, wątrobę a także bardzo groźne neurotoksyny porażające układ mięśni oddechowych.

CyanoStopper opiera się na dozowaniu do zbiorników środka buforującego wodę i donorów tlenu atomowego, które rozpuszczając się w wodzie uwalniają do niej wolny tlen atomowy co zabija sinice i poprawia parametry wody.

CyanoStopper zawiera odpowiednio dobrane dawki tlenu atomowego, tak by był on szkodliwy dla sinic, ale pozostał obojętny dla pozostałych organizmów wodnych.

Obecnie jest to najskuteczniejsza i najtańsza metoda walki z sinicami w jeziorach, zbiornikach retencyjnych, stawach hodowlanych i stawach rekreacyjnych.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium