Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł
BROS-NATURALNIE-preparat-na-pedraki-50g-sklep ogrodniczy kwiateo.png
  • nowość

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE 50g na 100m2 trawnika ogrodu ogranicza uszkodzenia przez pędraki mikrobiologiczny naturalny bezpieczny bez karencji

Producent: Bros
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 29,99 zł 29.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE 50g na 100m2 trawnika ogrodu - ogranicza uszkodzenia przez pędraki - mikrobiologiczny naturalny preparat bezpieczny bez karencji.

 

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE 50g do 100m2 trawnika ogrodu - ogranicza uszkodzenia robione przez pędraki nicienie drutowce.

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE 50g na 100m2 trawnika ogrodu ogranicza uszkodzenia robione przez pędraki nicienie drutowce opuchlaki.

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE - stosowanie preparatu, w którego skład wchodzą wyselekcjonowane szczepy pożytecznych mikroorganizmów: ogranicza występowanie porażonych roślin, zapobiega powstawaniu ubytków w trawniku;

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE - zawarte w preparacie pożyteczne mikroorganizmy szybko zasiedlają strefę korzeniową roślin i wytwarzają tam m.in. kwasy organiczne i enzymy, które sprawiają, że okoliczne środowisko staje się nieatrakcyjne dla szkodników. W rezultacie stosowanie preparatu ogranicza ilość uszkodzonych roślin i ubytków w trawniku.

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE - produkt przyczynia się do zwiększenia odporności roślin na stres biotyczny, spowodowany żerowaniem larw szkodników na korzeniach roślin.

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE - działanie preparatu pozytywnie wpływa na kondycję roślin i znacząco poprawia wygląd trawników.

Preparat Bros NATURALNIE na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE nie zawiera substancji chemicznych, nie wywołuje negatywnych skutków dla opryskiwanych roślin i nie wymaga okresu karencji.

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE - poprawia rozwój systemu korzeniowego, zmniejsza ryzyko porażenia patogenami przenoszonymi przez nicienie, poprawia zdrowie, jakość i wygląd trawnika;

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE - ogranicza zużycie pestycydów, wpływa na zmniejszenie pozostałości szkodliwych pestycydów roślinach;

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE - jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt domowych oraz roślin ponieważ nie zawiera substancji chemicznych oraz pochodzących od organizmów genetycznie modyfikowanych.

Bros NATURALNIE preparat na PĘDRAKI OPUCHLAKI NICIENIE - zalecany okres stosowania: III - XI.

 

Problem Roślina Dawkowanie
słaba struktura podłoża, uszkodzenia przez szkodniki glebowe pędraki, nicienie, opuchlaki, drutowce trawnik, rośliny warzywne, owocowe, rośliny ozdobne 50 g w 8 - 10L wody/100m2

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium