Zamówienia / Porada ogrodnika

Tel.: 530680556

Email.: sklep@kwiateo.pl

do kasy suma: 0,00 zł

STRONG PASTA na MYSZY SZCZURY 1kg TRUTKA w porcjach saszetkach na gryzonie killer hard

Dostępność: produkt wycofany z oferty, zapytaj o zamiennik
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

STRONG PASTA BRODIFAKUM na MYSZY i SZCZURY 1kg HARD KILLER na GRYZONIE

 

1 kg trutki STRONG PASTA na gryzonie MYSZY i SZCZURY

 

SKUTECZNA TRUTKA miękka trutka w porcjach na GRYZONIE MYSZY SZCZURY

 

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY - pasta, przynęta gotowa do użycia z trutką przynętową przeciw uciążliwym gryzoniom, myszom, szczurom.

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY - skuteczna smakowita przynęta z trucizną - GOTOWA TRUTKA DO UŻYCIA zwalcza szczury, myszy, gryzonie.

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY - przeznaczone do stosowania w budynkach, w pomieszczeniach, oraz poza pomieszczeniami wokół budynków, na otwartych przestrzeniach i składowiskach odpadów w celu ochrony zdrowia publicznego, produktów magazynowych i dóbr materialnych.

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY - świeża przynęta, trucizna w formie miękkiej pasty o konsystencji plasteliny - zapakowana w pergamin w pojedncze drobne porcje przygotowane bezpośrednio do zjedzenia.

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY - smakowite składniki trutki są wyczuwane i wabione przez gryzonie z dużej odległości.

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY w formie trutki - gryzoń zjada miękką pastę z trucizną i po kilkudziesięciu godzinach pada.

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY trutka - po zjedzeniu trutki, gryzonie padają długo po spożyciu, daleko od miejsca wyłożenia trutki, nieświadome co doprowadziło je do zgonu.

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY - dzięki temu, że trutka działa na gryzonie z opóźnieniem, inne GRYZONIE NIE PODEJRZEWAJĄC NICZEGO RóWNIEŻ SPOŻYWAJĄ TRUTKĘ.

Dzięki temu, że STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY działa z opóźnieniem co najmniej 48 godzin, jest w stanie wyniszczyć całe kolonie gryzoni, a nie tylko poszczególne osobniki próbujące tego trującego pokarmu.

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY - posiada zabezpieczenie przed przypadkowym spożyciem przez zwierzęta domowe, w swoim składzie prócz zanęty i trucizny, zawiera również gorzkie substancje smakowe niewykrywalne przez gryzonie.

 

width=256

 

Produkt biobójczy. Przed użyciem należy dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania, by zmniejszyć ryzyko dla ludzi i środowiska.

 

Skład STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY trutka:

- substancja czynna: 3-[3-(4′-bromobifenyl-4-ilo)-1,2,3,4-tetrahydro-1-naftylo]-4-hydroksykumaryna / brodifakum, CAS: 56073-10-0 Zaw. [0,004 g/100g]

Pozwolenie Ministra Zdrowia numer: PL/2015/0184/MR

Kraj pochodzenia Belgia

PROFESJONALNY preparat biobójczy, produkowany przez belgijską Firmę BELGAGRI - lidera w produkcji preparatów biobójczych.

 

**************************************************************************************

WAŻNE !!! Ochrona KRETA ?

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 12 października 2011r. w sprawie ochrony gatunkowej

zwierząt gatunków dziko występujących objętych ochroną (DZ. U. Nr 237, poz. 1419)

KRET podlega częściowej ochronie gatunkowej. Z ochrony KRET wyłączony na terenach ogrodów,

upraw rolniczych, szkółek, lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych.

 

STRONG PASTA na MYSZY i SZCZURY trutka PRZECIW GRYZONIOM poleca mgr inż. ogrodnik Paweł Białas - Sklep Ogrodniczy KWIATEO PL

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium